20:53:00

Makijażowe wyzwanie wiosenne + Podsumowanie Disneya


Długo kazałam Wam czekać na nowe wyzwanie. Wybaczcie. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko o nim nie zapomniałyście i w nowym również weźmiecie udział. 
Długo też myślałam nad tematem i mam kilka pomysłów, ale ostatnio pogoda była taka piękna, że mimo wszystko musiałam powtórzyć wiosenny temat. Wiosna to moja ulubiona pora roku, uwielbiam patrzeć jak wszystko kwitnie, robi się kolorowo, a inspirację do makijażu możemy znaleźć wszędzie. 

Poza tym pamiętam zeszłoroczne wyzwanie wiosenne i naprawdę chciałabym znów zobaczyć tyle kwiatów, kolorów i pomysłów, na które sama nigdy bym nie wpadła. Tradycyjnie małe przypomnienie zasad, dla tych z Was, które są tu pierwszy raz.

Zasad nie ma ;) Hulaj dusza, piekła nie ma! W żaden sposób nigdy nie miałam i nie będę mieć zamiaru ingerować w Wasze pomysły i w Waszą kreatywność. Sztywne zasady zawsze zabijają część naszej kreatywności, a ja nie wiem co Wam w duszy gra, więc dlaczego mam Was ograniczać.

Makijaż wykonany na wyzwanie ma być w temacie wiosny i nic więcej mnie nie interesuje. Może być całkowicie użytkowy, szalony i artystyczny (do tych namawiam szczególnie ;), może to być charakteryzacja, makijaż oka, lip art, face painting i tak dalej, i tak dalej. Tym razem uznałam, że możecie też zrobić face chart, jeżeli nie czujecie się jeszcze dość pewnie, żeby publikować makijaże na sobie. Może akurat ktoś inny się nim zainspiruje. Róbcie co chcecie, byle zgadzało się z tematem. Wiosna jest pełna inspiracji, na pewno znajdziecie ich wiele, a ja mam tylko nadzieję, że będzie kolorowo.

I kolejna sprawa, która dla mnie była, jest i będzie najważniejsza. Mam gdzieś czy to Was pierwszy w życiu makijaż, czy urodziłyście się z pędzlem w ręce. Każda praca jest tak samo ważna, każda jest wyjątkowa, każda ma w sobie to coś i część Was, każda bez wyjątku jest inspirująca. W wyzwaniach nikt nigdy nie będzie oceniany, nigdy nie pojawi się żadna forma rywalizacji, nigdy nie będzie dzielenia prac na lepsze i gorsze. Wszystkie jesteśmy równe, bawimy się wspólnie i zawsze najbardziej zależało mi na tym, żeby każda z Was czuła się tu dobrze. To tylko zabawa i chcę, żeby makijażem mógł bawić się każdy kto ma na to ochotę bez obawy o to, że zostanie oceniony. To nie umiejętności się liczą, a Wasz pomysł i kreatywność.


O to w tym wszystkim chodzi, mamy się dobrze razem bawić, poznawać się i tworzyć po prostu fajną społeczność o podobnych zainteresowaniach. Tym bardziej zachęcam Was, żebyście czasami same zajrzały pod hashtag #missinspiruje i odwiedziły pozostałe osoby, biorące udział w wyzwaniu. Wiem, że w ten sposób wiele z Was się poznało, znalazło nowe ciekawe konta i to najlepszy efekt tych wyzwań ;)

JAK DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?
Swoje prace musicie udostępnić na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. 

Napiszcie w opisie co zainspirowało Was do stworzenia makijażu.

Wspomnijcie proszę chociaż w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie, pod tym hastagiem pojawiają się też zdjęcia, które nie są z nim związane i te dwa słowa po prostu bardzo ułatwią mi życie przy zbieraniu Waszych prac do podsumowania. 

Możecie również oznaczyć mój profil @misslilith na zdjęciu, wtedy mogę szybciej reagować na Wasze prace, bo w profilu pojawia mi się dodatkowe powiadomienie o oznaczeniu. 

Jeżeli macie konto prywatne, a mimo to chcecie dołączyć do wyzwania i pojawić się w podsumowaniu na blogu, możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 

Będzie mi także bardzo miło, jeśli informację o wyzwaniu udostępnicie na swoim instastories, może akurat ktoś z Waszych znajomych o nim nie słyszał, a również będzie chciał się z nami pobawić ;)

Wszystkie Wasze makijaże jak zawsze będą udostępnione na moim instastories, a po zakończeniu wyzwania pojawi się podsumowanie na blogu. 

Jeżeli nie chcecie, żeby Wasza praca była udostępniona, dajcie mi znać w wiadomości. Tak samo krzyczcie jeżeli zobaczycie, że udostępniłam inne prace, a jakimś cudem przypadkiem pominęłam Waszą. 


Wyzwanie wiosenne będzie trwać do 19.05.2019


 


Baardzo Wam wszystkim dziękuję za udział! Jak zwykle pokazałyście mnóstwo kreatywności, samam znalazłam masę inspiracji na swoje kolejne makijaże i mam nadzieję, że tworząc swoje makijaże, bawiłyście się chociaż w połowie tak dobrze jak ja, gdy je oglądałam. Mam nadzieję, że Wasze makijaże zobaczę też w nowym wyzwaniu.

Instagramy wszystkich znajdziecie oczywiście podlinkowane niżej, zajrzyjcie koniecznie!


@barbrafeszyn          @povabmakeup          @eve_the_glitter_queen          @by.anjaa          

@blueberry.place          @princess.malpka          @chmielova          @na_drugie_mi_proznosc

@sultry.vanilla          @blog_ciagleszukamsiebie          @glasses_pink          @mazgoo.pl

@czarna_kredka          @in_beauty_makeup          @wojcik__monika          @heksabella 

@pamnowa          @agada88          @xx19janettt92xx          @makeupbymyke          

@jolin.folin          @mani_make_up_art          @fasonati          To co? Kto zmaluje też coś wiosennego w nowym wyzwaniu? 


Copyright © 2017 Miss Lilith