20:56:00

Disney powraca! Nowe wyzwanie makijażowe + podsumowanie Halloween


To już rok! Chyba wciąż do mnie nie dociera, że pomysł, który wpadł mi do głowy tak nagle, przetrwał aż tak długo i bawimy się wspólnie w wyzwaniach już od roku! 

9 listopada 2017 roku wystartowało pierwsze wyzwanie makijażowe. Od tamtej pory wyzwań było sześć, a Wy zmalowałyście ponad trzysta makijaży! Wiem jak wiele czasu trzeba poświęcić na jeden, nawet dzienny makijaż i zrobienie mu zdjęć. Nie wyobrażam sobie jak wiele godzin musiałyście poświęcić na te wszystkie przepiękne prace i to tylko dlatego, że chciałam, żebyście pobawiły się razem ze mną. Za to Wy nie wyobrażacie sobie jakie to wspaniałe uczucie i jak wiele to dla mnie znaczy. Jestem dumna z Was, z siebie i z każdym kolejnym zdjęciem, które dodajecie, tylko coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pomysł był świetny.

Tym z Was, które choć raz wzięły udział w wyzwaniu, ogromnie dziękuję za wspólną zabawę, poświęcony czas i mam nadzieję, że zobaczę Wasze makijaże jeszcze wiele razy!


A teraz przyznać mi się kto jest ze mną tak długo, że pamięta pierwsze wyzwanie? W ilu wzięłyście udział? ;)


Rocznicowym wyzwaniem musiał być Disney. Po prostu musiał. Właśnie to było pierwsze wyzwanie i doskonale pamiętam, że wiele dziewczyn biorących wtedy udział chciało, żeby powrócił. Byłam pewna, ze powróci i szczerze mówiąc, byłam przekonana, że wróci o wiele wcześniej. Pojawiały się kolejne wyzwania, pory roku lub okazje sprawiały, że tematy przychodziły same i nawet nie zauważyłam kiedy zleciał ten rok. Jednak z drugiej strony rocznicowe wyzwanie zasługuje na świetny temat, a takim niewątpliwie jest Disney. Daje ogrom możliwości i jestem pewna, że znajdziecie mnóstwo inspiracji do Waszych makijaży. 

Tradycyjnie małe przypomnienie zasad (po roku chyba czas przygotować jakąś broszurkę, żeby nie pisać ich za każdym razem), dla tych z Was, które są tu pierwszy raz. 

Zasad nie ma ;) Hulaj dusza, piekła nie ma! W żaden sposób nigdy nie miałam i nie będę mieć zamiaru ingerować w Wasze pomysły i w Waszą kreatywność. Sztywne zasady zawsze zabijają część naszej kreatywności, a ja nie wiem co Wam w duszy gra, więc dlaczego mam Was ograniczać.
Makijaż wykonany na wyzwanie ma być w temacie Disney'a. Możecie inspirować się bajkami, konkretnymi postaciami, kolorami, kształtami i wszystkim co tylko wpadnie Wam do głowy. Makijaż może być całkowicie użytkowy, szalony i artystyczny (do tych namawiam szczególnie ;), może to być charakteryzacja, makijaż oka, lip art, face painting i tak dalej, i tak dalej. Róbcie co chcecie, byle zgadzało się z tematem.

I kolejna sprawa, która dla mnie była, jest i będzie najważniejsza. Mam gdzieś czy to Was pierwszy w życiu makijaż, czy urodziłyście się z pędzlem w ręce. Każda praca jest tak samo ważna, każda jest wyjątkowa, każda ma w sobie to coś i część Was, każda bez wyjątku jest inspirująca. W wyzwaniach nikt nigdy nie będzie oceniany, nigdy nie pojawi się żadna forma rywalizacji, nigdy nie będzie dzielenia prac na lepsze i gorsze. Wszystkie jesteśmy równe, bawimy się wspólnie i zawsze najbardziej zależało mi na tym, żeby każda z Was czuła się tu dobrze. To tylko zabawa i chcę, żeby  makijażem mógł bawić się każdy kto ma na to ochotę. 

O to w tym wszystkim chodzi, mamy się dobrze razem bawić, poznawać się i tworzyć po prostu fajną społeczność o podobnych zainteresowaniach. Tym bardziej zachęcam Was, żebyście czasami same zajrzały pod hashtag #missinspiruje i odwiedziły pozostałe osoby, biorące udział w wyzwaniu ;)JAK DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?Swoje prace musicie udostępnić na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. 

Napiszcie w opisie jaką postacią / bajką się inspirowałyście.

Wspomnijcie też proszę chociaż w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie, pod tym hastagiem pojawiają się też zdjęcia, które nie są z nim związane i te dwa słowa po prostu bardzo ułatwią mi życie przy zbieraniu Waszych prac do podsumowania. 
Możecie również oznaczyć mój profil @misslilith na zdjęciu, wtedy mogę szybciej reagować na Wasze prace, bo w profilu pojawia mi się dodatkowe powiadomienie o oznaczeniu. 

Jeżeli macie konto prywatne, a mimo to chcecie dołączyć do wyzwania i pojawić się w podsumowaniu na blogu, możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 

Będzie mi także bardzo miło, jeśli informację o wyzwaniu udostępnicie na swoim instastories, może akurat ktoś z Waszych znajomych o nim nie słyszał, a również będzie chciał się z nami pobawić ;)

Wszystkie Wasze makijaże jak zawsze będą udostępnione na moim instastories, a po zakończeniu wyzwania pojawi się podsumowanie na blogu.Wyzwanie DISNEY będzie trwać do 05.01.2019

Wyzwanie tym razem długie, ale uważam, że ten temat jest na tyle ciekawy, że nam wszystkim przyda się trochę więcej czasu na realizację pomysłów ;)
PODSUMOWANIE WYZWANIA HALLOWEEN
Czy Wy to widzicie? Wow, wow i jeszcze raz wow! Tym razem naprawdę przeszłyście same siebie! Myślałam, że Halloween będzie miało mimo wszystko mniejszy odzew ze względu na to, że odpadły użytkowe prace, ale to co Wy zrobiłyście, to jakiś kosmos! Jestem zachwycona i naprawdę brakuje mi słów na to co pokazałyście. Właśnie za to uwielbiam ten okres. Kreatywność i pomysłowość aż kipi, a Wy jesteście tego najlepszym przykładem. Obłęd! 
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za udział, pojawiło się też trochę nowych twarzy i mam nadzieję, że zobaczę Wasze pomysły na bajkowe makijaże ;)

Wszystkie dziewczyny macie oczywiście podlinkowane niżej, zaglądajcie koniecznie, bo tu to bardzo mała część cudów, które u nich znajdziecie ;)@wfotelu          @manaa_makeup          @beautytwiceeme          @czarna_kredka          

@na_drugie_mi_proznosc            @princess.malpka          @blog_ciagleszukamsiebie          

@khaleea_beauty          @eve_the_glitter_queen          @ekstrawagancka          @by.anjaa

@screeewyou          @nihilnoviblog          @ohxmakeup        @takitammotyl         @zakatekinspiracji

@pasja_makeup          @ba_siaaa_kosmetycznie          @kasia_malujee          @sincero_sorriso

@veroniqa25         @kosmetycznie_u_monczy          @dora_maluje          @xx19janettt92xx

@candykiller_makeup          @blueberry.place          @fasonati          @pamnowa


A i mi coś tam się zmalowało, choć czas zdecydowanie ze mną wygrał i nie pojawiła się nawet połowa tego co planowałam. Za to jestem pewna, że z Halloween czy bez, coś w tym stylu jeszcze się pojawi, bo spodobała mi się zabawa makijażem podchodząca pod horrory ;)To co? Kogo mogę się spodziewać w nowym wyzwaniu? Przyszło Wam już do głowy co zmalujecie? ;)


Copyright © 2017 Miss Lilith