21:36:00

Wyzwanie makijażowe - Halloween & Podsumowanie jesiennego wyzwania


Październik! Z racji tego chyba nikogo nie zdziwi temat nowego wyzwania makijażowego. A wiecie o tym, że to właśnie przez Halloween w ogóle zaczęłam je organizować?

Nigdy wcześniej chyba Wam o tym nie wspominałam, ale tak, to Halloween było dla mnie największym bodźcem do zorganizowania wyzwania. I szczerze mówiąc, na początku było to nieco samolubne. 
Halloween 2017 było niedługo po tym, jak zaczęłam publikować makijaże na moim instagramie. I to tak naprawdę była dla mnie pierwsza okazja do tego, żeby nieco bardziej poszaleć. Wiem, że odczucia odnośnie Halloween są bardzo skrajne i całkowicie rozumiem obie strony, natomiast pomijając zupełnie kwestie religijne, dla mnie to po prostu moment, w którym kreatywność wybucha. Nie ma drugiego takiego okresu w roku, kiedy na każdym kroku można zobaczyć aż tyle niesamowitych makijaży i charakteryzacji. Z każdej strony wyobraźnia i kreatywność ludzi aż kipi, a ja to uwielbiam. To też okazja, gdy ta kreatywność i cząstka artystycznej duszy wychodzi nawet z tych, którzy na co dzień niczym takim się nie zajmują i dla mnie to jest piękne. Co roku niecierpliwie czekam na ten czas i jestem mega szczęśliwa, że w końcu zaczyna się makijażowe szaleństwo. 

Jednak to szaleństwo w pewnym momencie się kończy. Nie licząc oczywiście osób, które charakteryzacją zajmują się na co dzień, prac tego typu po Halloween jest po prostu o wiele mniej. Doskonale pamiętam pustkę jaką poczułam w zeszłym roku, dodając swój ostatni makijaż. Wiedziałam, że długo nie doczekam się kolejnej okazji, gdy zupełnie bezkarnie można poszaleć. W Halloween nikt nikogo nie ocenia, a makijażowe szaleństwo jest totalnie normalne. Oczywiście mogłabym też dodawać takie prace bez żadnej okazji, wciąż to robię, ale brakowało mi wspólnego mianownika, spojrzenia różnych osób na jeden temat. Dla mnie to fascynujące jak każdy w jednym temacie znajduje zupełnie inne inspiracje, jak bardzo się różnimy, ale jednocześnie cały czas mając coś wspólnego. 

Tak właśnie zrodził się pomysł na wyzwania i już 9 listopada 2017 roku ruszyło pierwsze. Uwierzycie, że już za miesiąc rocznica? Jestem niesamowicie dumna z tego jak długo już się razem bawimy i teraz tylko upewniam się w przekonaniu, że wyzwania wciąż będą się pojawiać. 

Bardzo cieszę się też z tego, że w końcu mogę ogłosić temat, od którego to wszystko się zaczęło!

Małe przypomnienie zasad. 

Jedyną i najważniejszą zasadą jak zawsze jest ich brak ;) Hulaj dusza! Ja w żaden sposób nie mam zamiaru ingerować w Wasze pomysły i w Waszą kreatywność. Praca ma być w klimacie Halloween, a czy to będzie makijaż, charakteryzacja, makijaż twarzy, oka, lip art, body painting i tak dalej, to już jest wyłącznie Wasza sprawa i Wasz wybór. Oczywiście tym razem z racji tematu bardzo dzienne i użytkowe makijaże trochę odpadają, ale jeśli macie pomysł, który w takim makijażu będzie kojarzył się z Halloween.. kto wie, może mnie zaskoczycie ;) Zachęcam Was jednak, żeby skorzystać z okazji i poszaleć!

Druga i dla mnie najważniejsza sprawa, którą pewnie będę powtarzać Wam do znudzenia. Nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia jak malujecie. Czy malujecie profesjonalnie, zajmujecie się tym na co dzień, dopiero zaczynacie albo to będzie Wasz pierwszy makijaż. KAŻDA praca jest wyjątkowa, każda może inspirować i każda jest tak samo ważna. Nigdy w wyzwaniach nie pojawi się żadna forma konkursu ani rywalizacji, nigdy nie będzie dzielenia prac na lepsze i gorsze. Wszystkie bez wyjątku jesteśmy tu równe, od początku zależało mi na tym, żeby absolutnie każdy mógł się tu pobawić makijażem i mógł czuć się dobrze. 
To tylko zabawa, mamy się dobrze razem bawić, poznawać się i tworzyć po prostu fajną społeczność o podobnych zainteresowaniach. Tym bardziej zachęcam Was, żebyście czasami same zajrzały pod hashtag #missinspiruje i odwiedziły pozostałe osoby, biorące udział w wyzwaniu ;)JAK DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?
Swoje prace musicie udostępnić na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. 

Wspomnijcie też proszę chociaż w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie, pod tym hastagiem pojawiają się też zdjęcia, które nie są z nim związane i te dwa słowa po prostu bardzo ułatwią mi życie przy zbieraniu Waszych prac do podsumowania. 
Możecie również oznaczyć mój profil @misslilith na zdjęciu, wtedy mogę szybciej reagować na Wasze prace, bo w profilu pojawia mi się dodatkowe powiadomienie o oznaczeniu. 

Jeżeli macie konto prywatne, a mimo to chcecie dołączyć do wyzwania i pojawić się w podsumowaniu na blogu, możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 

Będzie mi także bardzo miło, jeśli informację o wyzwaniu udostępnicie na swoim instastories, może akurat ktoś z Waszych znajomych o nim nie słyszał, a również będzie chciał się z nami pobawić ;)

Wszystkie Wasze makijaże jak zawsze będą udostępnione na moim instastories, a po zakończeniu wyzwania pojawi się podsumowanie na blogu.


Jeżeli nie udostępnię Waszego zdjęcia na swoim instastories przez max trzy dni, to śmiało do mnie piszcie i krzyczcie, bo to znaczy, że zdjęcie mi po prostu jakimś cudem umknęło.


Wyzwanie HALLOWEEN będzie trwać do 04.11.2018


PODSUMOWANIE JESIENNEGO WYZWANIA 

 
 
 


Dziewczyny, jak zawsze dałyście czadu! Naprawdę nie spodziewałam się tylu prac, bo jesienne wyzwanie trwało dość krótko, a zaskoczyłyście mnie mega pozytywnie! Nie wiem jak Wy, ale ja będę bardzo szczęśliwa, jeżeli nasza jesień będzie w tym roku tak piękna i kolorowa. Bardzo dziękuję za udział, makijaże są niesamowite! I oczywiście mam ogromną nadzieję, że zobaczę Was również w nowym wyzwaniu ;)

Wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w wyzwaniu, macie oczywiście podlinkowane niżej do profili na instagramie ;)


@madalena_ku          @blueberry.place           @primesbeauty          @na_drugie_mi_proznosc

@blog_ciagleszukamsiebie          @katis_makeup          @princess.malpka           @by.anja

@nihilnoviblog          @eve_the_glitter_queen          @zakatekinspiracji          @pamnowa

@a_bakowska          @dora_maluje          @cosmeticosmos          @wojcik__monika

@n.a.t.ti          @beautytwiceeme          @szminka_tv          @jolin.folin          @chmielova
A i mi coś się jesiennego zmalowało, chociaż aż mi wstyd, że tak normalnie, gdy chwilę wcześniej pisałam o makijażowych szaleństwach :D


To co? Kto tym razem pobawi się razem ze mną i zmaluje coś na Halloween? ;)


                           


Copyright © 2017 Miss Lilith