20:15:00

Wyzwanie makijażowe: Jesień & Podsumowanie wyzwania cut creaseTak, dobrze wiem, że jeszcze mamy lato i jeszcze lepiej zdaję sobie sprawę z tego, że duża część z Was chciałaby je zatrzymać jak najdłużej. Ja do tej grupy nie należę, lato mnie wykańcza i z ulgą przyjmuję coraz bardziej jesienną aurę. 
Wiem też, że z tym wyzwaniem mogłabym poczekać do faktycznej jesieni, ale nijak nie zgrałoby mi się to czasowo, ponieważ nikogo raczej nie zaskoczy temat kolejnego wyzwania na październik, to właśnie na nie osobiście czekam najbardziej i dlatego jesień zaczniemy przywoływać nieco wcześniej. 

Te z Was, które lubią jesień i mają serdecznie dosyć lata tak samo jak ja, pewnie na temat wyzwania narzekać nie będą. Te z Was, którym się do jesieni nie spieszy, mam nadzieję, że trochę odczarują tę porę roku i przy wyzwaniu znajdą w niej coś magicznego i inspirującego. Jesień nie musi być szara i smutna, choć pewnie pogoda jeszcze nie raz będzie nas utwierdzać w tym przekonaniu. Ja chciałabym, żebyśmy wyciągnęły z niej wszystko to co najpiękniejsze i najbardziej inspirujące. 


Jak zawsze jedyną zasadą przy wyzwaniach jest brak zasad. Nie chcę i nie mam zamiaru w żaden sposób ingerować w Wasze pomysły i kreatywność, więc hulaj dusza. Makijaż ma być inspirowany jesienią, a czy będzie to makijaż szalony, artystyczny, dzienny i totalnie użytkowy, oka, całej twarzy, lip art, charakteryzacja, czy jeszcze coś innego, to już tylko i wyłącznie Wasz wybór. Choć oczywiście ja Was zachęcam do tego, żeby poszaleć bardziej niż zwykle i przy okazji wyzwania spróbować zrobić coś nowego. 


Chciałam też jeszcze raz przypomnieć to co dla mnie w tych wyzwaniach jest najważniejsze. Te akcje zawsze będą dla wszystkich i nie ma najmniejszego znaczenia to jak malujecie. W wyzwaniach nigdy nie będzie lepszych i gorszych, nigdy nikt tu nie będzie oceniany i nigdy nie stanie się to żadnym konkursem. Niezależnie od tego czy malujecie od lat i robicie to profesjonalnie czy pierwszy raz złapiecie za pędzel, każda praca jest wyjątkowa, każda może inspirować i wnosi coś do wyzwania, co świetnie pokazują poprzednie edycje. Mamy się tylko razem dobrze bawić, poznawać się i tworzyć fajną społeczność o podobnych zainteresowaniach. Dlatego też zachęcam, żebyście Wy też czasami zajrzały pod hashtag i do innych dziewczyn ;)


JAK DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?
Swoje prace musicie udostępnić na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. 

Wspomnijcie też proszę chociaż w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie, pod tym hastagiem pojawiają się też zdjęcia, które nie są z nim związane i te dwa słowa po prostu bardzo ułatwią mi życie przy zbieraniu Waszych prac do podsumowania. 
Możecie również oznaczyć mój profil @misslilith na zdjęciu, wtedy mogę szybciej reagować na Wasze prace, bo w profilu pojawia mi się dodatkowe powiadomienie o oznaczeniu. 

Jeżeli macie konto prywatne, a mimo to chcecie dołączyć do wyzwania i pojawić się w podsumowaniu na blogu, możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 

Będzie mi także bardzo miło, jeśli informację o wyzwaniu udostępnicie na swoim instastories, może akurat ktoś z Waszych znajomych o nim nie słyszał, a również będzie chciał się z nami pobawić ;)


Wszystkie Wasze makijaże jak zawsze będą udostępnione na moim instastories, a po zakończeniu wyzwania pojawi się podsumowanie na blogu.

Jeżeli nie udostępnię Waszego zdjęcia na swoim instastories przez max dwa dni, to śmiało do mnie piszcie i krzyczcie, bo to znaczy, że zdjęcie mi po prostu jakimś cudem umknęło.Wyzwanie JESIEŃ będzie trwać do 28.09.2018
PODSUMOWANIE WYZWANIA CUT CREASE
Dziewczyny, kolejny raz nie zawiodłyście i prace są  genialne! Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie w nich tak samo dużo inspiracji co ja. Jestem naprawdę ogromnie dumna z Was, ale i po części z siebie. To niesamowite uczucie mieć świadomość, że w jakimś chociaż małym stopniu mogłam przyczynić się do powstania tych wszystkich makijaży. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim za udział i mam nadzieję, że zobaczę Was też w nowym wyzwaniu ;)@_aaaanabel          @bozenkowo          @na_drugie_mi_proznosc          @madalena_ku

@nihilnoviblog          @by.anjaa          @blog_ciagleszukamsiebie          

@sarami_mua          @kolorowy_makeup          @manaemigrana          @dora_maluje      

    @blogincolours          @cosmeticosmos          
I mi też coś się zmalowało, kilka prac znajdziecie niżej, jeśli umknęły Wam na instagramie. ;) Natomiast przyznaję bez bicia, że też zawaliłam. Podczas wyzwania miał pojawić się post o tym w jaki sposób ja robię cut crease i miałam nadzieję, że trochę Wam pomoże, ale najpierw wykończyły mnie problemy zdrowotne, a później brak czasu. Przez zdrowie samo wyzwanie też się przeciągnęło i nie wyglądało z mojej strony do końca tak jak chciałabym, żeby było. 
Ale post o tym jak zrobić cut crease się pojawi i chciałabym Wam jakoś wynagrodzić, że tak późno. Dlatego uznałam, że to nie będzie jedyne miejsce, w którym tym razem podzielę się Waszymi pracami. Jeżeli po wpisie z cut crease zdecydujecie się coś zmalować, przekonam którąś z Was do tego makijażu i będziecie chciały podzielić się na instagramie efektami moich instrukcji, wystarczy tylko, że znów użyjecie hashtaga #missinspiruje, a ja oczywiście za Waszą zgodą opublikuje te makijaże w kolejnym poście z cyklu Co dobrego. 
Piszę to już teraz, żeby się chociaż trochę zrehabilitować, ale oczywiście przypomnę o wszystkim jeszcze raz, gdy wpis z cut crease już się pojawi. To co? Kogo zobaczę w nowym wyzwaniu? ;)
                           


Copyright © 2017 Miss Lilith