16:55:00

Wiosenne wyzwanie makijażowe + Podsumowanie wyzwania karnawałowego

wyzwanie makijażowe blog

Choć gruba warstwa śniegu niekoniecznie na to wskazuje, w końcu mamy wiosnę! To zdecydowanie moja ulubiona pora roku, więc oczywistym dla mnie było, że to właśnie ona będzie tematem przewodnim kolejnego makijażowego wyzwania. 
Piękne słońce, kolory, natura budząca się do życia... Wiosna daje mnóstwo inspiracji i energii, mam nadzieję, że nie tylko mi i Wy również znajdziecie w niej mnóstwo pomysłów na makijaże.

Interpretacja tematu jak zawsze dowolna, ja w żaden sposób nie chcę ograniczać Waszej kreatywności. Makijaże mogą być szalone, artystyczne, pokazujące każde Wasze skojarzenie wiosną lub jak najbardziej użytkowe, które sprawdzą się w codziennym, wiosennym makijażu, może być cała twarz, mogą być tylko oczy.. hulaj dusza. 

Jak zawsze chciałam również zaznaczyć, że nie ma absolutnie żadnego znaczenia jak malujecie. Te wyzwania nigdy nie będą podlegały żadnej ocenie, nigdy nie będzie tu lepszych i gorszych, nieważne czy jesteście profesjonalistkami, czy pierwszy raz łapiecie za pędzel. Wcześniejsze wyzwania i prace, które powstały, wyraźnie pokazują, że każdy makijaż jest wyjątkowy, każdy ma w sobie coś wspaniałego i każdy może być dla kogoś inspirujący. Właśnie o to w tych wyzwaniach chodzi. Bawmy się makijażem jeśli tylko sprawia nam to przyjemność i inspirujmy się wzajemnie. 

Tym razem wyzwanie będzie trwało dłużej, bo dwa miesiące i myślę, że w przyszłości również będziemy trzymać się mniej więcej takiego czasu. Chcę, żeby każdy spokojnie zdążył coś zmalować, a poza tym wiosna dopiero się zaczyna, więc nie chciałabym kończyć wyzwania, zanim tak naprawdę zobaczymy jej piękno.


JAK DOŁĄCZYĆ DO WYZWANIA?


Swoje prace musicie udostępnić na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. Wspomnijcie też proszę chociaż w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie. Będzie mi także bardzo miło jeśli informację udostępnicie na insta story, może akurat ktoś z Waszych znajomych również zdecyduje się z nami pobawić.

Z racji tego, że jak wszyscy wiemy instagram szaleje, bardzo proszę, żebyście również oznaczały mój profil @misslilith na zdjęciu. Wtedy zdjęcia pojawiają mi się również publicznie dostępnej zakładce na moim i stamtąd na pewno nie znikną, natomiast pod hashtagiem niestety nie zawsze wszystko widzę. Chcę mieć po prostu pewność, że nie ominę przypadkiem żadnej Waszej pracy. 

Jeżeli macie konto prywatne, a mimo to chcecie dołączyć do wyzwania, możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 
Nie chciałabym też ani teraz, ani w przyszłych wyzwaniach pomijać i ograniczać w jakiś sposób osób, które swojego instagrama nie mają, dlatego możecie mi też wysyłać swoje prace na maila misslilith91@gmail.com


Wszystkie Wasze makijaże będą udostępnione na moim instastory, a po zakończeniu wyzwania pojawi się podsumowanie na blogu.


Jeżeli nie udostępnie Waszego zdjęcia na swoim instastories przez max dwa dni, to śmiało do mnie piszcie i się przypominajcie, bo to znaczy, że zdjęcie mi po prostu umknęło i najprawdopodobniej nie pojawiło się pod hashtagiem. 

Wyzwanie wiosenne będzie trwać do 21 maja 2018. 

wyzwanie makijażowe blog

A teraz czas na podsumowanie karnawału!

Tak samo jak przy poprzednich wyzwaniach naprawdę ciężko mi powiedzieć coś ponad to, że dziewczyny kolejny raz odwaliły kawał świetnej roboty! Było kreatywnie, kolorowo i bardzo inspirująco. Pojawiło się mnóstwo pięknych makijaży i mogę mieć tylko nadzieję, że dziewczyny przy ich tworzeniu bawiły się równie świetnie, co ja przy ich oglądaniu. 

Wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w wyzwaniu, znajdziecie oczywiście na instagramie, gdzie Was serdecznie zapraszam. 

>> @lifebyseal          >> @ginger.shidless          >> @cosmeticosmos          >> @bozenkowo14         


>> @fasonati          >> @mar82tha          >> @blogincolours          >> @barbrafeszyn

Bardzo dziękuję Wam za udział w karnawałowym wyzwaniu! Mam ogromną nadzieję, że teraz również się ze mną pobawicie zobaczę jakie cuda inspirowane wiosną możecie zmalować w nowym wyzwaniu!

wyzwanie makijażowe blogwyzwanie makijażowe blog
wyzwanie makijażowe blog
wyzwanie makijażowe blog

Czyż te prace nie są cudowne? <3 Jeszcze raz na koniec zapraszam do nowego wyzwania! Bawmy się razem, a wiosna sama przyniesie nam mnóstwo pomysłów i inspiracji! 

To co? Kto się skusi i z kim tym razem będę się bawić na wiosnę? ;)


                           

Copyright © 2017 Miss Lilith