12:47:00

Wyzwanie makijażowe Zimowo - Świąteczne + Nowy temat na styczeń i luty

Drugie wyzwanie makijażowe już zakończone! Chociaż zima niestety w tym roku nie rozpieszczała nas pięknymi krajobrazami, makijaże zdecydowanie wprowadzały mnie w zimowo - świąteczny nastrój. Zapraszam na podsumowanie wyzwania, a na końcu oczywiście czeka na Was nowy temat na kolejny miesiąc. 

Czy ja muszę coś mówić o tych pięknych pracach? Kolejne wyzwanie i kolejny raz wszystkie dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty. Znów było pięknie, kreatywnie i niesamowicie inspirująco, dziewczyny są naprawdę utalentowane, a ja jestem bardzo szczęśliwa, że chociaż w małym stopniu mogłam przyczynić się do powstania tych makijaży swoim wyzwaniem. 

Bardzo Wam dziękuję, że zdecydowałyście się podjąć wyzwanie i bawiłyście się razem ze mną. Mam nadzieję, że malowanie sprawiło Wam chociaż w połowie taką radość jak mi patrzenie na Wasze prace. Mam też wielką nadzieję na to, że zobaczę Was również w nowym temacie wyzwania ;)

Wszystkie dziewczyny oczywiście znajdziecie na instagramie, niżej wszystko Wam podlinkowałam i serdecznie do nich zapraszam, bo poza tymi makijażami znajdziecie u nich o wiele więcej przepięknych zdjęć, makijaży i nie tylko. 
          >> @barbrafeszyn          >> @princess.malpka
NOWE WYZWANIE KARNAWAŁOWE 


Karnawał w pełni, a to jedna z najlepszych okazji do makijażowych szaleństw, więc temat kolejnego wyzwania był dla mnie oczywisty. 

Tym razem chcę zobaczyć Wasze makijaże inspirowane karnawałem. Interpretacja tematu jak zawsze dowolna. Makijaże mogą być szalone, artystyczne, pokazujące każde Wasze skojarzenie z karnawałem lub jak najbardziej użytkowe, które można wykorzystać na karnawałowej imprezie. 

Wyzwanie karnawałowe będzie trwać do 13 lutego. 

Bawimy się do samego końca karnawału, więc macie jeszcze sporo czasu na malowanie. Liczba prac jest nieograniczona. Wszystkie zostaną udostępnione na moim instastories i oczywiście w kolejnym podsumowaniu. 


Swoje prace musicie dodać na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. Wspomnijcie też w dwóch słowach, że to makijaż na wyzwanie.

Z racji tego, że jak wszyscy wiemy instagram szaleje, bardzo proszę, żebyście również oznaczały mój profil @misslilith na zdjęciu. Wtedy zdjęcia pojawiają mi się również w innej zakładce i stamtąd na pewno nie znikną, natomiast pod hashtagiem nie zawsze wszystko widzę, a chcę mieć po prostu pewność, że nie ominę żadnej Waszej pracy. Możecie też przesłać mi zdjęcie w prywatnej wiadomości. 
Jeżeli nie udostępnie Waszego zdjęcia na swoim instastories przez max dwa dni, to śmiało do mnie piszcie i się przypominajcie, bo to znaczy, że zdjęcie mi po prostu umknęło. 

Nie chciałabym też ani teraz, ani w przyszłych wyzwaniach pomijać i ograniczać w jakiś sposób osób, które swojego instagrama nie mają, dlatego możecie mi też wysyłać swoje prace na maila misslilith91@gmail.com

Będzie mi też oczywiście bardzo miło jeśli przy okazji udostępnicie gdzieś informację o wyzwaniu. Może akurat ktoś kto nie trafia tu czy na mój instagram bezpośrednio, też będzie miał ochotę się pobawić i coś wspólnie zmalować :)


Kto z Was pobawi się razem ze mną w nowym wyzwaniu? ;)
                           Copyright © 2017 Miss Lilith