15:06:00

Wyzwanie makijażowe Disney + nowy temat wyzwania na grudzień

Listopad był naprawdę bajkowym miesiącem. Strasznie mnie cieszy, że tyle dziewczyn podjęło się mojego wyzwania i zmalowało u siebie coś w klimacie bajek Disneya. Wyzwanie nie było łatwe, a wykonanie takich cudownych makijaży na pewno wymagało dużej ilości czasu, więc jestem tym bardziej szczęśliwa, że każda z dziewczyn chciała ten czas poświęcić na to, żeby się ze mną trochę pobawić.

wyzwanie makijażowe blog

Myślałam, że podsumowanie wyzwania pojawi się w grudniowym Co dobrego?, ale gdy zaczęłam je przygotowywać, uznałam, że to nie może być wyłącznie dodatek do innego wpisu. 

Całe wyzwanie, a przede wszystkim dziewczyny, które zdecydowały się do niego dołączyć, zdecydowanie zasługują na osobny post. I tak też będzie z każdym kolejnym tematem wyzwania. Na górze bloga w zakładce makijażowej powstała już podstrona specjalnie przeznaczona właśnie na wszystkie wyzwania i od teraz każde podsumowanie kolejnych wyzwań będziecie mogły tam znaleźć, bo na bajkach Disneya z całą pewnością nie skończymy.  

Myślę, że tematów do wyzwań nam nie zabraknie i przy każdym podsumowaniu znajdziecie kolejne zadanie do zrealizowania w makijażu. Będą zarówno wyzwania tematyczne jak w przypadku Disneya, może czasem po prostu jakiś konkretny kolor do przedstawienia w makijażu, zobaczymy ;) 

W każdym razie mam ogromną nadzieję, że ta seria wyzwań powoli zacznie się fajnie rozwijać, coraz więcej z Was przekona się do tego, żeby dołączyć i razem ze mną będziecie się świetnie bawić.
Bez Was ta seria nie istnieje, chodzi w końcu przede wszystkim o Wasze prace i to Wy będziecie tworzyć ją ze mną. 


wyzwanie makijażowe blog
wyzwanie makijażowe blog
wyzwanie makijażowe blog
Wszystkie dziewczyny, które zdecydowały się podjąć moje wyzwanie, znajdziecie oczywiście na ich instagramach, które podlinkowałam niżej. I naprawdę serdecznie Was do nich zapraszam, bo poza tymi makijażami znajdziecie tam również inne przepiękne prace i zdjęcia. 

Każdy makijaż, który pojawił się w wyzwaniu przerósł moje oczekiwania. Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty, a ja wciąż nie mogę się napatrzeć na makijaże, które stworzyły. Wyszły przepiękne, kreatywne i inspirujące makijaże, a ja jestem bardzo szczęśliwa, że w jakimś stopniu przyczyniłam się do ich powstania. 
Wszystkim bardzo dziękuję za przyjęcie wyzwania i przesłanie swojej pracy, mam też oczywiście ogromną nadzieję, że zobaczę Wasze interpretacje grudniowego tematu wyzwania. 


>> @mrsgasky          >> @primesbeauty          >> @ginger.shidless          >> @arnell_nail_art

>> @n_izydorczyk          >> @kosmetyczna_fanatyczka          >> @barbrafeszyn          >> @nihilnoviblog


Primes Beauty zamieściła swój makijaż również na blogu, więc jeśli chcecie go zobaczyć również w innych ujęciach i przy okazji dowiedzieć się jakich kosmetyków użyła przy odtworzeniu Roszpunki z Zaplątanych, koniecznie do niej zajrzyjcie!


disney eye makeup

Na koniec jeszcze małe podsumowanie moich makijaży z serii Disneya. Bawiłam się przy nich chyba jeszcze lepiej niż przy Halloween. Do tego przy malowaniu każdego makijażu, oglądałam też bajkę, którą się inspirowałam, więc zabawa była podwójna. 
I tak, mam 26 lat i wciąż z wielką przyjemnością czasami oglądam bajki Disneya. Większość z nich jest naprawdę ponadczasowa i podejrzewam, że skoro do tej pory nie przestałam, to już zawsze chętnie będę do nich wracać. A te przedstawione w moich pracach z wyzwania są zdecydowanie jednymi z moich ulubionych. 
Nie udało mi się jednak odtworzyć wszystkich bajek, które sobie założyłam, rozpoczynając tę serię. Wciąż pozostała masa innych ciekawych postaci, którymi można się inspirować i właśnie dlatego jestem pewna, ze Disney jeszcze za jakiś czas powróci w drugiej odsłonie serii i wyzwania. Wiem, że nie tylko mnie czas pokonał i część chętnych na udział w wyzwaniu po prostu nie zdążyła zrobić swojej pracy, ale nic straconego i mam nadzieję, że w kolejnej części zobaczę jeszcze więcej Waszych przepięknych i kreatywnych makijaży. 


Nowe zimowo - świąteczne wyzwanie makijażowe 


Dla tych, którzy nie zdążyli z Disneyem lub temat nie do końca im pasował, mam nowe wyzwanie. Temat na grudzień był dla mnie oczywisty, zwłaszcza że od kilku dni towarzyszy nam piękny, zimowy krajobraz, a na każdym kroku możemy natknąć się na świąteczne dekoracje i dodatki.

W grudniu chciałabym zobaczyć Wasze prace inspirowane zimą i świętami. 

Macie czas do końca grudnia na stworzenie swoich prac. To wyzwanie oczywiście również zostanie podsumowane na blogu już w styczniu, a każdy Wasz makijaż na bieżąco pojawi się na moim instagramowym instastory.

Interpretacje tematu jak zawsze dowolne. Możecie inspirować się nawet Waszymi najdziwniejszymi skojarzeniami z zimą i świętami. Możecie to też oczywiście rozdzielić i stworzyć dwie prace nawiązujące do tematów przewodnich. 

Swoje prace musicie dodać na swoim instagramie i dodać hashtag #MISSINSPIRUJE, żebym mogła Was znaleźć. 
Możecie również dodatkowo oznaczyć mnie na zdjęciu albo w opisie @misslilith, ponieważ instagram szaleje, zdjęcia czasami znikają z hashtagów, a ja nie chciałabym, żeby cokolwiek mi umknęło.
Nie chciałabym też ani teraz, ani w przyszłych wyzwaniach pomijać i ograniczać w jakiś sposób osób, które swojego instagrama nie mają, dlatego możecie mi też wysyłać swoje prace na maila misslilith91@gmail.com 

Będzie mi też oczywiście bardzo miło jeśli udostępnicie gdzieś informację o wyzwaniu. Może akurat ktoś kto nie trafia tu czy na mój instagram bezpośrednio, też będzie miał ochotę się pobawić i coś wspólnie zmalować :)


I jeszcze tak jak poprzednim razem chciałam powtórzyć, że tu nie ma najmniejszego znaczenia czy malujecie profesjonalnie, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z makijażem. Chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby się przy tym dobrze bawić i stworzyć coś innego niż zwykle. W tych wyzwaniach nie ma i nigdy nie będzie żadnego podziału na lepszych i gorszych. Tym bardziej, że właśnie te z Was, które na co dzień nie malują i nie pokazują swoich makijaży, muszą się najbardziej przełamać, żeby podzielić się swoją pracą. Każdy ma swoją wizję, każdy inspiruje się czymś innym, ma inny pomysł i inaczej przedstawi temat wyzwania. I właśnie ta różnorodność jest w tym wszystkim najpiękniejsza.


To co? Pobawicie się razem ze mną w grudniowym wyzwaniu? ;)


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI POSTAMI!

                        Copyright © 2017 Miss Lilith