17:10:00

I Heart Makeup - Chocolate Love

Zachwyty nad czekoladkami Makeup Revolution nie mają końca. Przyznam, że ja też im uległam i musiałam spróbować na własnej skórze czy rzeczywiście są takie dobre. Już jakiś czas temu w ręce wpadła mi jedna z nowszych czekoladek Chocolate Love. Czy na pewno warta jest tak pozytywnych opinii?

Makeup Revolution Chocolate Love blog opinieNie da się ukryć, że te urocze czekoladki podbijają internet. Kusiły mnie dość długo, ale jakoś nie mogłam zdecydować się na zakup. W końcu trafiłam na ich przecenę w Drogerii Pigment i już musiałam wypróbować. O poprzednich jest już tyle postów, że chciałam spróbować coś nowego i padło na Chocolate Love. Cóż, kupiłam ją już dość dawno i nadal mam mieszane uczucia. 


Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie
I Heart Makeup - Chocolate Love


Opakowanie

Te czekoladki naprawdę wyglądają świetnie. Szkoda tylko, że głównie na zdjęciach. Cały urok tej palety zniknął, gdy tylko wyciągnęłam ją z kartonika i wzięłam do ręki. Paleta jest strasznie toporna. Nadal wygląda pięknie, ale moim zdaniem jest naprawdę niezgrabna i do tego dochodzi tani plastik z jakiego jest wykonana. 
Nie miałam też niewiadomo jak wielkich wymagań za taką cenę palety, ale jednak spodziewałam się czegoś lepszego. Gdyby nie ta to jaka jest toporna, nie miałabym na co narzekać, bo wykonana jest nieźle i za sam ciekawy wygląd na pewno ma ode mnie duży plus.

Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie
I Heart Makeup - Chocolate Love

W palecie Chocolate Love jak w każdej czekoladce Makeup Revolution znajdziemy 16 cieni o różnych wykończeniach. Kolory bardzo mi się spodobały i wydawało mi się, że będzie to paletka, która pozwoli mi stworzyć zarówno makijaż na co dzień, jak i mocniejsze, wieczorowe oko. Ale właśnie niestety tylko tak mi się wydawało. 

Ciemniejsze brązy, które mogłyby mi posłużyć do przyciemnienia makijażu, nie są najlepiej napigmentowane. Z resztą nie jest lepiej. Podczas robienia swatchy odcienie naprawdę mi się podobały. Widać było, że pigmentacja nie jest wybitnie dobra, ale była obiecująca. Natomiast przy nakładaniu ich na powiekę strasznie tracą kolor. Z całej palety najbardziej urzekł mnie fiolet Perfect, który w opakowaniu wygląda cudownie, a na powiece pokazuje się ledwie cień tego pięknego odcienia. Po dołożeniu kilku kolejnych warstw jest już lepiej, ale wciąż nie udało mi się wydobyć z niego koloru z opakowania. 

Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie

Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie
I Heart Makeup - Chocolate Love

Pozytywnie zaskoczyły mnie maty Love i Flavour. Są naprawdę fajnie napigmentowane i jako baza pod inne kolory albo jako samodzielne cienie przy delikatnym, codziennym makijażu sprawdzają się naprawdę dobrze. Przepiękne jest również złotko Premium. Ma naprawdę świetny pigment, nie traci go podczas rozcierania i pięknie błyszczy na oku. Ale trzy cienie to jednak za mało, żeby przekonać mnie do całej palety. 

Reszta niestety szczególnie dobrego wrażenia na mnie nie zrobiła. Kiedy chciałam użyć większej ilości kolorów, przy roztarciu często nie było widać między nimi różnicy. Są nieco lepsze i gorsze kolory, ale patrząc na całość paleta niestety jest słaba.

Gdyby cienie nie traciły tak bardzo na pigmentacji przy blendowaniu i nie było konieczne dokładanie aż tylu warstw, żeby uzyskać zadowalający efekt, Chocolate Love z tym zestawieniem kolorystycznym mogłaby być paletą, po którą sięgałabym chętnie i często. Niestety ani pigment ani trwałość mnie nie zadowala, makijaż blednie już po kilku godzinach i bez dobrej bazy się nie obejdzie. 


Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie


Makeup Revolution Chocolate Love blog opinie
I Heart Makeup - Chocolate Love


Jedna paleta na pewno nie zrazi mnie do przetestowania innych czekoladek, ale Chocolate Love nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Każda marka czasami wypuści coś słabszego, więc uznam po prostu, że to taki przypadek i mam nadzieję, że kolejne zaskoczą mnie już o wiele bardziej pozytywnie. 
Nie jest dla mnie bublem, bo bez problemu można nią wykonać dzienny makijaż i jeśli szukacie taniej paletki w takich odcieniach, to na co dzień nie będzie zła. Ale jeśli oczekujecie od palety czegoś więcej, to niestety tutaj możecie tego nie znaleźć. 

A Wy co myślicie o czekoladkach I Heart Makeup? Miałyście okazję używać Chocolate Love? Może u was sprawdziła się lepiej, albo macie inne czekoladki MUR warte polecenia?BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI POSTAMI!

                        Copyright © 2017 Miss Lilith