13:23:00

Share week 2017 - czyli kogo czytam i polecam?

Od 13 marca trwa coroczna akcja Share Week i ja również postanowiłam dołożyć do niej swoją cegiełkę. Jeśli jesteście ciekawe jakie blogi czytam, które najbardziej mnie inspirują i jakie z czystym sumieniem mogę wam serdecznie polecić, zapraszam na mój mały przegląd.

share week 2017


Co to jest Share Week?

Twórcy polecają twórców. Pomysł i autorska akcja organizowana co roku przez Andrzeja Tucholskiego. Świetna okazja do tego, żeby blogerzy mogli podzielić się ze swoimi czytelnikami najciekawszymi, najbardziej inspirującymi i wartościowymi blogami. 
Akcja trwa od 13 do 26 marca, po czym Andrzej publikuje u siebie podsumowanie. Moim zdaniem to jeden z ważniejszych i najbardziej wartościowych rankingów blogów. Nie ma tu miejsca na subiektywne wybory autora. Najlepsze blogi wybierają sami czytelnicy i dzięki temu dla mnie jest to najbardziej wiarygodne zestawienie. 

Jeśli macie swoje blogi i chcielibyście wziąć udział w akcji, wystarczy, że opublikujecie post, w którym polecicie swoich ulubionych twórców, oraz wypełnicie formularz zgłoszeniowy na blogu Andrzeja. U niego znajdziecie też więcej informacji na temat Share Week i podsumowania poprzednich edycji, w których na pewno znajdziecie wiele blogowych perełek. 

Jakie blogi polecam?

Ubolewam nad tym, że w zestawieniu mogą znaleźć się tylko trzy blogi, chociaż z drugiej strony to też zmusza nas do wybrania naprawdę tych najlepszych. Myślę, że kiedyś jeszcze na pewno opublikuję podobny post, w którym pokażę Wam więcej blogów, na które zaglądam, ale dziś przechodzę w końcu do rzeczy i zapraszam was serdecznie na trzy blogi. 


Pasje Karoliny / Karografia

Karoliny i jej blogów raczej nie muszę wam przedstawiać. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy jej porady pomogły mi doprowadzić mojego bloga do porządku. Kopalnia wiedzy, która naprawdę udowadnia, że blog stworzony na bloggerze może wyglądać świetnie i profesjonalnie. Do tego u Karoliny zawsze można znaleźć ciekawe tematy i rzetelne recenzje, które zawsze czytam z przyjemnością, a to wszystko uzupełnione pięknymi zdjęciami. 
Wrzuciłam co prawda dwa blogi, ale autorem obu jest Karolina i oba są świetne, więc liczę jako jeden punkt ;)


AGWER Blog

Jeśli szukacie rzetelnych i konkretnych recenzji, pięknych makijażowych inspiracji i naprawdę świetnych zdjęć, znajdziecie je na blogu Agnieszki, którą też pewnie już doskonale znacie. Do tego naprawdę bardzo lubię jej serię "Blogowanie od kuchni", w której znajdziecie masę praktycznych porad i przydatnych wskazówek. Również samo podejście do prowadzenia bloga i profesjonalizm Agnieszki bardzo do mnie przemawia, dlatego nie mogłaby nie znaleźć się w tej trójce. AGU Blog


Zawsze o wiele chętniej zaglądam na blogi, które są ozdobione pięknymi zdjęciami. A poza świetnymi tekstami, zdjęcia Agaty zachwycają mnie za każdym razem, gdy wchodzę na jej bloga. Uwielbiam jej poczucie estetyki, doskonale widać, że każde zdjęcie jest przemyślane, a efekty końcowe przepiękne i dlatego blog Agaty jest dla mnie już od bardzo dawna naprawdę ogromną inspiracją.
Nie było łatwo wybrać, ale postawiłam na blogi i autorki, które przyszły mi na myśl jako pierwsze, gdy pomyślałam o moich największych blogowych inspiracjach. Bloga każdej z dziewczyn mogę z czystym sumieniem polecić i jestem pewna, że większość z was również zna je już bardzo dobrze. 

A Wy bierzecie udział w Share Week? To świetna okazja do tego, żeby znaleźć nowe blogi warte uwagi, więc chętnie poznałabym wasze typy ;)BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI POSTAMI!

                        Copyright © 2017 Miss Lilith