17:54:00

Pierwsza rocznica bloga - Wyniki rozdania

Dziś mija dokładnie rok od dnia, w którym postanowiłam założyć bloga i opublikowałam swój pierwszy post. Wtedy nie byłam jeszcze pewna czy to na pewno dobry pomysł, czy blog przetrwa, czy znajdę czas na to, żeby coś tu publikować i najważniejsze czy ktoś w ogóle będzie miał ochotę tutaj wchodzić...


Z perspektywy czasu już wiem, że to była świetna decyzja. Nie wszystko jeszcze wygląda tak jak bym tego chciała, wiem, że muszę włożyć jeszcze wiele czasu i wysiłku w to, żeby zrobić z tego bloga moje wymarzone miejsce, do którego będziecie chętnie wracać. Ale wiem też, że ten czas i praca nie pójdzie na marne. Już przez ten rok zmieniło się wiele, mam nadzieję, że na lepsze. Jestem dumna z tego jak powoli zaczynają wyglądać moje zdjęcia, w porównaniu do tych pierwszych różnica jest dla mnie kolosalna. Ale będzie jeszcze lepiej ;) Cały czas się uczę, zdobywam doświadczenie i liczę na to, że to zaowocuje. 

Bez was to miejsce nie byłoby takie jakie jest. Co miesiąc zagląda tu kilka tysięcy osób, a blog ma już ponad pięćdziesiąt tysięcy wyświetleń. Dla wielu z was może to niewiele, ale ja nigdy nie spodziewałam się, że każdego miesiąca będę tu widziała tysiące ludzi. Dlatego każdemu z was chciałam podziękować. Za każde odwiedziny, każdy przeczytany post, każdy pozostawiony po sobie komentarz, każdą dyskusję pod postem i wszystkie obserwacje. 


W ramach tego pojawiło się niedawno małe rozdanie i kończąc już powoli moją prywatę, czas przejść do wyników, na które część z was pewnie czeka. 


Gratulacje dla : Monika St. 


Proszę o dane do wysyłki na maila misslilith91@gmail com lub w wiadomości prywatnej na facebooku/instagramie. Jeśli nie dostanę żadnej informacji do dwóch dni, wylosowana zostanie kolejna osoba. 
Samo losowanie możecie zobaczyć na moim instastory. 

Całej reszcie bardzo dziękuję za udział. Za jakiś czas na pewno pojawi się jakiś nowy konkurs, więc zachęcam do obserwowania mnie na instagramie i facebooku, gdzie pojawią się zapowiedzi. 


I oczywiście jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaglądają na bloga za ten cały rok. Mam nadzieję, że w przyszłym roku o tej porze będzie was jeszcze więcej, a sam blog ciągle będzie zmieniał się na lepsze. Dziękuję <3
Copyright © 2017 Miss Lilith