18:13:00

Manicure sylwestrowy na ostatnią chwilę


Gotowe na nadejście nowego roku? Już jutro Sylwester, więc z tej okazji mam dla was szybki, banalnie prosty i bardzo błyszczący manicure sylwestrowy.


Szybki i prosty manicure sylwestrowy.
W Sylwestra można pozwolić sobie na więcej. A przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia i też dlatego w tym stawiam na zdobienia, których nie nosiłabym na co dzień. Nie zawsze mamy też czas na piękne, choć czasochłonne wzory. Ja tym razem kompletnie czasu nie miałam, paznokcie jak zwykle malowałam w środku nocy i chciałam zrobić coś co nie zajmie mi wiele czasu, będzie proste do wykonania, ale jednocześnie efektowne. Mam nadzieję, że to ostatnie mi wyszło, chociaż aparat kompletnie zjadł efekt błyszczenia, a wierzcie mi, w sztucznym świetle paznokcie błyszczą niesamowicie. 

Szybki i prosty manicure sylwestrowy.

Cały manicure to wyłącznie dwa produkty. Nowy, magnetyczny lakier hybrydowy z AliExpress w kolorze ciemnego złota, który na szczęście zdążył mi przyjść przed Sylwestrem, oraz srebrny, sypki brokat również kupiony na Ali za grosze. 
Myślałam, że postawię na zwykłe kocie oczka i trochę błysku na dwóch paznokciach, ale to jednak wydało mi się za mało. Całkiem zrezygnowałam z kociego oka i nałożyłam lakier jak każdy inny bez użycia magnesu. Już sama hybryda w takiej formie mieni się mnóstwem drobinek, ale i to mi nie wystarczyło. 

Szybki i prosty manicure sylwestrowy.

Na mokrą warstwę topu od góry sypałam brokat, skupiając się na tym, żeby przy skórkach było go najwięcej, a wraz z długością paznokcia stopniowo zanikał. Nie robiłam tego dokładnie, bo nie o to chodzi. Miało być szybko, a ewentualnych nierówności i tak tu nie widać. Za pierwszym razem na jednym paznokciu próbowałam nakładać top już na brokat, ale wtedy bardzo zjada jego błysk. O wiele lepszy efekt daje brokat nałożony na ostatnią warstwę lakieru. Posypany brokatem top utwardzałam w lampie i to wszystko. Całość nie zajęła mi więcej niż dwadzieścia minut.Szybki i prosty manicure sylwestrowy.


Ja akurat używałam hybryd, ale taki manicure wyjdzie równie dobrze przy zwykłych, klasycznych lakierach i dobrym topie, który utrzyma w miejscu drobinki brokatu. W przypadku normalnych lakierów trzeba po prostu pracować trochę szybciej, żeby wszystko się dobrze przykleiło i robić każdy paznokieć pojedynczo. 


Szybki i prosty manicure sylwestrowy.


Szybki i prosty manicure sylwestrowy.

Na koniec chciałam jeszcze życzyć wam wszystkim udanej nocy sylwestrowej, niezależnie od tego czy spędzicie ją w wygodnym łóżku przy dobrym filmie, na szalonej imprezie czy gdziekolwiek indziej i oczywiście szczęśliwego Nowego Rok.


A wam jak się podoba taka propozycja? Lubicie taki błysk czy jednak stawiacie na coś bardziej klasycznego i stonowanego? Robicie jakiś specjalny manicure na Sylwestra?


BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWYMI POSTAMI!

                        Copyright © 2017 Miss Lilith