14:36:00

Semilac Starter Kit

Kilka tygodni zbierałam się do zakupu zestawu startowego do paznokci hybrydowych. Teraz żałuję, że wahałam się tak długo. Argumenty "za" przeważały przecież od samego początku. W końcu jednak zebrałam się w sobie i w przypływie natchnienia podczas bezsennej nocy, o godzinie czwartej nad ranem zamówiłam Semilac Starter Kit, o którym dziś będzie mowa.


Zestaw Semilac Starter Kit zawiera w sobie wszystkie rzeczy potrzebne do samodzielnego wykonania i ściągnięcia manicure hybrydowego w domu.


 • Lampa LED 6W 
 • Semilac Base 7ml 
 • Semilac Top 7ml 
 • Lakier Semilac 026 My Love 7ml 
 • Nail Cleaner Pure 50ml 
 • Semilac Remover 50ml 
 • Folie do usuwania lakieru hybrydowego 50 sztuk 
 • Waciki bezpyłowe 250 sztuk 
 • Striper 
 • Blok polerski 
 • Dwa pilniki 

Semilac Starter Kit


Semilac Starter Kit przyszedł do mnie w ślicznym, białym pudełku. Do tej pory nie wymieniłam go na inne. Bardzo wygodnie przechowuje mi się w nim wszystkie lakiery i przybory potrzebne do wykonania paznokci hybrydowych, przy czym nie zajmuje wiele miejsca. A na zmianę sposobu przechowywania przyjdzie czas kiedy kolekcja lakierów znacznie się powiększy. Lampa LED 6W dołączona do Semilac Starter Kit jest po prostu urocza. Zgrabna, malutka, w jasnoróżowym kolorze. Czas utwardzania pod nią lakierów hybrydowych to 45 sekund, lub w przypadku kilku lakierów dwukrotność tego czasu.
W zestawie otrzymujemy jeden lakier kolorowy, a jest nim 026 My Love. Jest to klasyczna czerwień z delikatnymi drobinkami odbijającymi światło.Do tego oczywiście baza mająca zwiększać trwałość naszego manicure, oraz chronić płytkę paznokcia i pięknie błyszczący top. Kiedy ja zamawiałam mój zestaw, dołączona była zwykła baza. Teraz do zestawu startowego Semilac dodawana jest nowa baza witaminowa. 


Cieszę się, że Semilac pomyślał rownież o wygodnym ściąganiu paznokci hybrydowych, a to gwarantują nam dołączone do zestawu folie. Można je oczywiście zastąpić zwykłymi wacikami i folią aluminiową co będzie sprawdzać się równie dobrze, jednak takie gotowce pozwalają zaoszczędzić trochę dodatkowego czasu. 


Pojemności Nail Cleanera i Semilac Removera są malutkie, ale te 50 ml płynu z pewnością wystarczą na początek przygody z hybrydami. Dodatkowo Semilac Remover wzbogacony został lanoliną, która ma chronić płytkę paznokcia przed wysuszeniem.Dodatkowo do zestawu dostajemy striper do ściągania lakiery, czterostronny blok polerski do matowieniu płytki, dwa pilniki o gradacji 100/180 i 180/240, oraz 250 sztuk wacików bezpyłowych. A w gratisie smycz i przepyszną krówkę.

Cena zestawu to 249 zł. Niektórych może odstraszać, jednak jeśli brać pod uwagę zaoszczędzony czas, nerwy po kolejnym odpryśniętym lakierze, czy robienie manicure hybrydowego w salonie, zakup takiego zestawu zwraca się bardzo szybko. 

Skompletowanie wszystkich produktów w zestawie kosztowałoby ok. 280zł więc to kolejny powód do zakupu Starter Kit. Później zostaje jedynie przyjemność z kolekcjonowania kolejnych kolorów lakierów hybrydowych. 

Zakup zestawu Semilac Starter Kit był świetną decyzją. Co prawda mam mnóstwo tradycyjnych lakierów, ale te już znalazły nowego właściciela. Będę do nich wracać w momentach kiedy naprawdę nie będę miała czasu na wykonanie paznokci hybrydowych. Póki co wciąż będę zachwycać się trwałością, połyskiem, nowymi kolorami hybryd i możliwościami zdobień jakie nam dają. 


A wy? Macie swoje zestawy do paznokci hybrydowych? Czy może jednak wolicie oddać swoje paznokcie w ręce profesjonalistów i robić taki manicure w salonie? 

Copyright © 2017 Miss Lilith